Innowacje od 2000 roku

O NAS

Witamy firmie „Tarasy Lekan” – miejscu, gdzie pasja spotyka się z innowacją. Od ponad dwóch dekad, z początkiem 2000 roku

Nasza firma z siedzibą w Gliwicach, dynamicznie rozwija się na rynku, dostarczając rozwiązania przekraczające standardy branży tarasowej. Rozpoczęliśmy naszą działalność jako firma remontowo-budowlana, by z biegiem lat przekształcić się w lidera innowacji w dziedzinie tarasów kompozytowych i ceramicznych.

Nasza ewolucja z tradycyjnego wykonawcy do eksperta w dziedzinie nowoczesnych materiałów i technologii zaowocowała otwarciem wyspecjalizowanego punktu sprzedaży narzędzi dla profesjonalistów branży budowlanej. Jesteśmy nie tylko składem fabrycznym renomowanych marek systemów tarasowych jak TWINSON, TIMBERNESS, GAMRAT, ale również dystrybutorem desek kompozytowych od takich producentów jak FIBERON, HARTIKA, LENTA, ULTRASHIELD, PRO-DECK na terenie województw śląskiego i opolskiego.

Rozszerzając naszą ofertę, prowadzimy również szkolenia z zakresu montażu i projektowania tarasów kompozytowych, zapewniając naszym klientom i partnerom dostęp do najnowszych trendów i technologii. Naszym fundamentem jest kompetencja i rzetelność, a naszą misją – realizacja wizji naszych klientów, przekształcając ich marzenia w konkretną, trwałą wartość.

Każde zlecenie jest dla nas podróżą – od unikalnego projektu po jego perfekcyjną realizację. Nasza dedykacja jakości objawia się w oferowaniu produktów z najwyższej półki, wspartych certyfikatami i atestami.